Close

Kõnede tasustamine

* Kõik kõnega seotud tasud maksustatakse vastavalt teie telefonioperaatori poolt kehtestatud helistamise tariifile. Falck Autoabi ei rakenda eraldi kõnetasu oma numbritele helistamise eest.

Helistamisel lauanumbritele ja lühinumbritele sõltub kõne hind teie poolt valitud telefonioperaatori ja teenusepaketist.

Helistamisel lühinumbrile 1888 kehtib tavahind, millele võib lisanduda teie telefonioperaatori teenustasu. Täpsemat infot saate oma telefonioperaatorilt. Välismaalt ei ole võimalik meie lühinumbrile helistada.

Helistamisel lauatelefonile/klienditeeninduse numbritele kehtib fikseeritud tasu (tavahind), mille suurus sõltub teie operaatorist, vastavalt teie telefonioperaatori poolt kehtestatud helistamise tariifidele. Helistamise maksumus lauatelefonile/klienditeeninduse numbritele reisides välismaal, sõltub asukohariigist ja teie operaatorist. Enamike pakettidega on Euroopa Liidus reisides võimalik helistada ja internetti kasutada sama hinnaga nagu Eestis, kuid see võib sõltuda teie isiklikust lepingupaketist. Täpsemat infot saate oma telefonioperaatorilt.

Levinumad telefonioperaatorid Eestis:
Elisa Eesti AS
Tele2 Eesti AS
Telia Eesti AS

Kui te ei tea millise operaatori klient olete, on seda võimalik tuvastada numbripäringu kodulehelt https://nba.ttja.ee

 
Laki 11

12915 Tallinn

Estonia

+372 6979 179

Falck Autoabi | Laki 11 | 12915 Tallinn | info@falckautoabi.ee | telefon: +372 6979 179 | Cookie info